2024-06-27 - BK

Z Kambuzumy do Twórcy Zmian: Przełamując Błędne Koło, Jedną Kroplą Deszczu na Raz.

Dorastając w Kambuzumie, Harare, Zimbabwe, ubóstwo było stałym towarzyszem. Moi rodzice, mimo swoich trudności, zawsze wierzyli, że edukacja jest kluczem do lepszej przyszłości. Niezmordowanie wspierali mnie w mojej nauce, nawet gdy zapewnienie jedzenia na stole wydawało się niemożliwym wyczynem.

Podróż nie była łatwa. Zmagałem się z wyzwaniami wtedy i teraz nadal się uczę. Ale to właśnie to napędza moją pasję.

Dlatego, wraz z moimi kolegami z Zarządu, którzy podzielają tę samą niezachwianą wizję, założyłem Fundację Ichanaya (FundacjaIchanaya.org) – nasze motto: „Niezależnie od tego, jak suchy jest sezon, pewnego dnia będzie padać deszcz.” Skupiamy się na wspieraniu dzieci z Kambuzumy poprzez edukację. Wierzymy, tak jak moi rodzice, że edukacja jest deszczem, który odżywi jaśniejszą przyszłość naszej społeczności.

Nasz Zarząd to skumulowana siła zmian. Każdy z nas wnosi unikalne doświadczenia i wiedzę. Jednoczy nas zaangażowanie dla dzieci z Kambuzumy. Razem opracowujemy kompleksowe podejście, które wykracza poza same liczby.

Dumnie wspieramy 22 dzieci, ale nasze działania na tym się nie kończą. Aktywnie poszukujemy partnerów i zasobów, aby rozszerzyć nasze wpływy. Naszym celem jest zapewnienie każdemu dziecku w Kambuzumie szansy na rozwój.

To coś więcej niż tylko sprawa; to osobiste zaangażowanie.

Dołącz do nas w tworzeniu różnicy. Razem obsypmy dzieci z Kambuzumy zasobami, których potrzebują, aby rozkwitnąć. Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej: fundacjaichanaya.org

Współzałożyciel Fundacji
Bertie Kangoya

#FundacjaIchanaya #EdukacjaDajeMoc #PrzełamCykl #Zimbabwe #Kambuzuma

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.